Spetterend eindfeest in de Brasserie

Zondag, 3 mei 2015 13:04

Afgelopen vrijdag organiseerde de Supportersvereniging het jaarlijkse eindfeest. Dit keer vond ons feest voor het eerst in de Brasserie van het Goffertstadion plaats. Het was een mooi feest waarbij als verrassing iedereen op de foto kon met de kampioensschaal. Er waren optredens van de artiesten die een kampioensnummer opgenomen hebben. Het hoogtepunt was de uitreiking van Speler van het Jaar aan Alireza Jahanbakhsh en een huldiging van de hele selectie voor het afgelopen seizoen. Iedere speler en staflid kreeg een mooi aandenken aan dit bijzonder jaar. 

Een selectie van de foto's van Rob Koppers. Meer foto's, zoals de foto's met de schaal, volgen later. 

KLIK HIER VOOR ALLE FOTO'S

Geplaatst in Fotoreportages

Meld je aan voor onze nieuwsbrief! 

 

Vrienden van SV NEC

ANAC
Basten Assurantiën & Makelaardij 
Betuwe Express
Café Hanneke
Crowe  Horwath
Debo Voegwerken
Dedicated Fashion
Hekkelman advocaten | notarissen
Jac. Bongers Dranken
Lap & Hofmans Advocaten
Mazars
Moenen Woondecoratie
Tandheelkundig Centrum Nijmegen
Van Duinen reclame
W.H.T. van Deelen BV Mediations
YveY Events & Hospitality

Ook lid worden? Klik hier