Extra info incasso contributie

Donderdag, 27 juli 2017 08:24

Deze week ontvangt ieder lid het nieuwe ledenpasje en een brief met informatie over de contributie via ClubCollect. Via deze brief kunt u zelf de contributie betalen, direct of in termijnen. LET OP: doet u dit niet, dan zal het gewoon vanzelf afgeschreven worden, zoals u de afgelopen jaren gewend bent. Heeft u wijzigingen zoals een mailadres, nieuw adres of rekeningnummer: pas dit dan zelf aan via de inlogcode in de brief.

Klik hier voor nog meer informatie over ClubCollect.

Geplaatst in Nieuws

Meld je aan voor onze nieuwsbrief! 

 

Vrienden van SV NEC

ANAC
Basten Assurantiën & Makelaardij 
Betuwe Express
Café Hanneke
Crowe  Horwath
Debo Voegwerken
Dedicated Fashion
Hekkelman advocaten | notarissen
Jac. Bongers Dranken
Lap & Hofmans Advocaten
Mazars
Noviostores.nl
Moenen Woondecoratie
Tandheelkundig Centrum Nijmegen
Van Duinen reclame
W.H.T. van Deelen BV Mediations
YveY Events & Hospitality

Ook lid worden? Klik hier