Bezoek SV op Open Dag NEC

Zaterdag, 5 augustus 2017 09:00

De Supportersvereniging zal uiteraard ook aanwezig zijn op de Open Dag van NEC. We hopen veel nieuwe leden aan ons te binden. Word je lid, dan mag je draaien aan ons rad en maak je kans op mooie prijzen, zoals het nieuwe NEC-shirt, NEC betaalkaarten en goodiebags van Dedicated. Voor alle leden hebben wij ook een gratis drankje bij onze stand. Tot zondag!

Geplaatst in Nieuws

Meld je aan voor onze nieuwsbrief! 

 

Vrienden van SV NEC

ANAC
Basten Assurantiën & Makelaardij 
Betuwe Express
Café Hanneke
Crowe  Horwath
Debo Voegwerken
Dedicated Fashion
Hekkelman advocaten | notarissen
Jac. Bongers Dranken
Lap & Hofmans Advocaten
Mazars
Moenen Woondecoratie
Tandheelkundig Centrum Nijmegen
Van Duinen reclame
W.H.T. van Deelen BV Mediations
YveY Events & Hospitality

Ook lid worden? Klik hier