Ontwerp de nieuwe NEC shawl!

Woensdag, 9 augustus 2017 08:34

De afgelopen jaren heeft de Supportersvereniging twee keer een shawl ontwerpwedstrijd georganiseerd. Naar aanleiding daarvan hebben wij een aantal mooie nieuwe shawls laten maken. Ook dit jaar organiseren wij een nieuwe wedstrijd. 

Hoe gaat het in zijn werk? Maak een mooi ontwerp en mail het naar ontwerp@svnec.nl. Op zondag 20 augustus sluit de inschrijvingen. Vanaf maandag 21 augustus kan er online gestemd worden voor het mooiste ontwerp. De winnende shawl wordt in productie genomen! 

Belangrijk: in het ontwerp mag niet het officiële NEC-logo gebruikt worden. Het winnende ontwerp wordt eigendom van SV NEC en zal door ons worden verkocht. 

Geplaatst in Nieuws

Meld je aan voor onze nieuwsbrief! 

 

Vrienden van SV NEC

ANAC
Basten Assurantiën & Makelaardij 
Betuwe Express
Café Hanneke
Crowe  Horwath
Debo Voegwerken
Dedicated Fashion
Hekkelman advocaten | notarissen
Jac. Bongers Dranken
Lap & Hofmans Advocaten
Mazars
Noviostores.nl
Moenen Woondecoratie
Tandheelkundig Centrum Nijmegen
Van Duinen reclame
W.H.T. van Deelen BV Mediations
YveY Events & Hospitality

Ook lid worden? Klik hier