SV verbaasd over geheime wedstrijd tegen Oss

Zaterdag, 12 augustus 2017 00:11
De SV is verbaasd over de tweede geheime wedstrijd die deze oefencampagne gespeeld werd. Nota bene in de eigen Goffert werd besloten tegen FC Oss gespeeld. We zijn verbaasd over de geheimzinnigheid. Meteen na de bekendmaking is contact opgenomen met de club. Zij vertelden ons dat dit een voorwaarde was van de lokale autoriteiten om de wedstrijd te kunnen organiseren en de club wilde per se nog een wedstrijd spelen voordat de competitie begint. Volgende week gaat de SV verder in gesprek met NEC, zeker om hier in de toekomst afspraken over te maken. Daarnaast willen we praten met de lokale autoriteiten over het opleggen van deze voorwaarden.
Geplaatst in Nieuws

Meld je aan voor onze nieuwsbrief! 

 

Vrienden van SV NEC

ANAC
Basten Assurantiën & Makelaardij 
Betuwe Express
Café Hanneke
Crowe  Horwath
Debo Voegwerken
Dedicated Fashion
Hekkelman advocaten | notarissen
Jac. Bongers Dranken
Lap & Hofmans Advocaten
Mazars
Noviostores.nl
Moenen Woondecoratie
Tandheelkundig Centrum Nijmegen
Van Duinen reclame
W.H.T. van Deelen BV Mediations
YveY Events & Hospitality

Ook lid worden? Klik hier