SV: zorgen geuit bij directie

Maandag, 18 september 2017 22:31

De Supportersvereniging heeft vanavond in een gesprek met directeur Wilco van Schaik zijn zorgen geuit over de resultaten van de laatste weken. We hebben gesproken over de strijdwijze en de onvrede die bij een groot gedeelte van onze achterban leeft over het vertoonde spel.

Van Schaik toonde zich begripvol voor onze zorgen en gaf aan dat er intern hard gewerkt wordt om betere resulaten te behalen. Hij houdt vertrouwen in de spelersgroep en staf, maar weet ook dat op korte termijn de resultaten beter moeten zijn.

Verder gaven wij aan dat NEC de ambitie moet uitspreken om voor het kampioenschap te gaan en het van belang is om binnen een jaar weer te promoveren.

Geplaatst in Nieuws

Meld je aan voor onze nieuwsbrief! 

 

Vrienden van SV NEC

ANAC
Basten Assurantiën & Makelaardij 
Betuwe Express
Café Hanneke
Crowe  Horwath
Debo Voegwerken
Dedicated Fashion
Hekkelman advocaten | notarissen
Jac. Bongers Dranken
Lap & Hofmans Advocaten
Mazars
Moenen Woondecoratie
Tandheelkundig Centrum Nijmegen
Van Duinen reclame
W.H.T. van Deelen BV Mediations
YveY Events & Hospitality

Ook lid worden? Klik hier