SV nodigt gemeenteraad uit

Dinsdag, 28 november 2017 11:49

De Supportersvereniging heeft het initiatief genomen om de gemeenteraad uit te nodigen bij een wedstrijd van NEC. De SV vindt het belangrijk dat binnen deze raad het "NEC-gevoel" goed bekend is. We willen ons enthousiasme voor NEC delen en vertellen waarom NEC zo belangrijk is voor ons en ook voor de stad Nijmegen. Tijdens deze avond maken we ondermeer een ronde in De Schup en tonen we de korte film "Stille Kracht" die in samenwerking met het Besiendershuis is gemaakt. 

Het idee is enkele maanden geleden geopperd bij de eerste kennismaking met de nieuwe directie. Op de vraag wat één van de belangrijkste speerpunten moet zijn voor de komende jaren benoemden wij de stadionuitbreiding. NEC omarmt en ondersteunt dit initiatief dan ook volledig.

Het is belangrijk dat deze afspraak op korte termijn plaatsvindt. De gemeenteraad beslist namelijk over alle zaken die in een stad spelen, waaronder NEC en het stadiondossier. Ook zijn er begin volgend jaar nieuwe verkiezingen. 

Geplaatst in Nieuws

Meld je aan voor onze nieuwsbrief! 

 

Vrienden van SV NEC

ANAC
Basten Assurantiën & Makelaardij 
Betuwe Express
Café Hanneke
Crowe  Horwath
Debo Voegwerken
Dedicated Fashion
Hekkelman advocaten | notarissen
Jac. Bongers Dranken
Lap & Hofmans Advocaten
Mazars
Moenen Woondecoratie
Tandheelkundig Centrum Nijmegen
Van Duinen reclame
W.H.T. van Deelen BV Mediations
YveY Events & Hospitality

Ook lid worden? Klik hier